Projektowanie stron WWW od podszewki

Artykuły na każdy temat

Łazienkowy hit w polskich szkołach

Dodano 02.10.2010r. o 23:40
Wczoraj moje oczy usłyszały o pomyśle Ministerstwa Edukacji Narodowej. Mają plan aby do końca 2011 roku wyremontować wszystkie łazienki w szkołach. Tak, tak! To nie żart primaaprilisowy. Nie zmienia to faktu, że można wybuchnąć śmiechem i wrócić do wspomnień, jakie kojarzą się nam z łazienkami w polskiej szkole. Podrapane, stare, zniszczone, ... oto typowy widok łazienki, do której miałem okazje zachodzić celem wymoczenia gąbki. Zapewne wielu z Was ma podobne wspomnienia. Szkoda, że ja nie doczekałem się tych remontów. Dziwne, że akurat teraz wpadli na pomysł remontu. Przecież od dawna było wiadomo jaki bajzel jest w szkole. Na szczęście z czasem się to zmienia. Mydło, ciepła woda i papier toaletowy - takie rarytasy chce zafundować MEN. Chodząc tyle lat do szkoły ani razu nie widziałem żadnej z tych rzeczy. Czyż to nie skandal, że w szkołach była tylko lodowata woda w kranach? Szukając więcej informacji na ten temat natchnąłem się na inny ciekawy artykuł opowiadający o jeszcze innym pomyśle Ministerstwa Edukacji Narodowej; mianowicie, według "badań" wynika, że ~30% wszelkiego rodzaju wybryków ma miejsce w łazience, toteż chcą zainstalować tam kamery. Już teraz szkoły w Polsce to jeden wielki Big Brother show. Dorzućmy do tego nauczycieli i mamy istny cyrk.

Zachęcam wszystkich do komentowania wpisu i opowiadania wrażeń z Waszych lat szkolnych.

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W trosce o zachowanie poziomu dyskusji wszystkie komentarze podlegają akceptacji przed ich publikacją dlatego proszę cierpliwie czekać aż komentarz zostanie opublikowany.

maciekmm

Dodano 12.10.2010r. o 15:06
Hehe u nas w łazienkach remont był niedawno. A co do kamer to jakaś parodia.

zgadnij kto to?

Dodano 04.10.2010r. o 21:05
U mnie jest mydełko , ciepła woda i papier toaletowy Very Happy I jest czysciutko zadnych napisow nic Razz Ale nie mowie o łazience pietro nizej Very Happy

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)