Projektowanie stron WWW od podszewki

CapaciousCore - doświadczenie

Doświadczenie, czyli moje życie

Od paru lat zajmuję się tworzeniem stron w oparciu o PHP i SQL. W tym czasie dokonałem wielu prac związanych z tworzeniem i zmienianiem istniejących stron. Mam na swoim koncie miedzy innymi poprawianie istniejących projektów, cięcie layoutów zgodnie ze standardami W3C, modyfikowanie różnorakich for oraz podpinanie stron pod systemy zarządzania treścią.

Modyfikowanie for

Posiadam spore doświadczenie w modyfikowaniu skryptów for takich jak phpBB2, phpBB by przemo, phpBB3, IPB, vBulletin, MyBB oraz PunBB. Każdy z wyżej wymienionych skryptów potrafię zmieniać zgodnie z wytycznymi przedstawionymi przez klienta. Jeżeli potrzebujesz zainstalować, zaktualizować, zmodyfikować, zoptymalizować, bądź zanalizować forum to dobrze trafiłeś! Dodatkowo mogę pociąć i podpiąć layout pod forum. Zajmuję się także opieką nad forami. Nie jest mi obce konwertowanie starszych wersji na nowsze np. z phpBB by przemo na phpBB3 lub phpBB2. Mogę także zająć się przeniesieniem forum na inny serwer.

Opieka nad stroną

Mogę objąć patronat nad Twoją stroną gdy sytuacja tego wymaga. Zazwyczaj jeżeli mam możliwość to po sfinalizowaniu projektu angażuje się w opiekę nad nowo powstałymi serwisami.

Cięcie layoutów

Cięcie layoutów zgodnie ze standardami XHTML 1.0, HTML 4.01 czy CSS 2 nie stanowi dla mnie żadnego problemu.

Zarządzanie serwerami

Miałem okazję zobaczyć jak wygląda praca administratora serwerów na platformie Windows 2k3 oraz Linux. Potrafię zarządzać serwerem i pilnować by wszystko było w porządku. Jeżeli potrzebujesz dobrać odpowiednią konfigurację, zaktualizować istniejący system bądź aplikacje to dobrze trafiłeś! Dodatkowo nie jest mi obca współpraca z osobami z rożnych części globu.

Podpinanie strony pod CMS

Zajmuję się także podpinaniem stron pod CMS'y czyli systemy zarządzania treścią. Jeżeli potrzebujesz podpiąć dowolny layout bądź zmodyfikować istniejąca stronę oparta na tym układzie to mogę się tym zająć. Zazwyczaj operuję na WordPress, Joomli oraz Drupal.

Edytowanie stron

Posiadam spore doświadczenie w poprawianiu projektów. Mogę sprawić aby Wasza strona przechodziła walidację standardów W3C. Zajmuję się także optymalizacją skryptów.