Projektowanie stron WWW od podszewki

Artykuły na każdy temat

Genialny pomysł PKP Intercity

Dodano 23.11.2010r. o 13:20
Parę dni temu usłyszałem o genialnym pomyśle PKP Intercity. Nie było nic w tym dziwnego gdyby nie fakt, że opinie i stan kolejnictwa w Polsce powinien być dobrze znany osobom odpowiedzialnym za infrastrukturę. Jest to praktycznie stwierdzanie oczywistej oczywistości więc nie wiem co oni chcą jeszcze wiedzieć? Poza tym ładnie wysługują się swoimi klientami. Zamiast pytać o takie rzeczy to powinni już dawno działać bo euro 2012 tuż, tuż... Swoją drogą, chyba większość z Was nie zna osoby, która byłaby zadowolona z ich usług.

PS
Swoje przeżycia odnośnie korzystania z usług PKP (regionalnych i Intercity) zostały przeze mnie opisane we wpisie Polskie Koleje Państwowe.

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W trosce o zachowanie poziomu dyskusji wszystkie komentarze podlegają akceptacji przed ich publikacją dlatego proszę cierpliwie czekać aż komentarz zostanie opublikowany.

Michał

Dodano 08.01.2011r. o 17:59
Kolej testuje nowe algorytmy kompresji:

komi92

Dodano 23.11.2010r. o 21:15
Naprawdę powinni chyba wiedzieć w jakim stanie mają tabor. I coś zrobic w kierunku poprawy całej infrastruktury i taboru bo w takim stanie to tylko zafundują wstyd Polsce na euro ;>

Heh ale jeszcze jakie wymagania mają co do tych wysyłanych zdjęć, nie większe niż 1 mb. Tak specjalnie będe tracił swój czas nazmniejszanie wielkości owej foty. Powinni się cieszyć, że ktoś się wogóle pofatygował na zrobienie i przesłanie zdjęcia.

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)