Projektowanie stron WWW od podszewki

Artykuły na każdy temat

Atak zimy

Dodano 29.11.2010r. o 08:24
No i się zaczęło. Ładna zamieć od rana leci, śniegu w pył. Tylko dzieci się cieszą bo bałwana mogą ulepić. Kierowcy już nie Wink Atak zimy oznacza wcześniejsze wstawanie i odśnieżanie autka. No przynajmniej Ci co parkują na parkingu zamiast w garażu. No ale nie każdy ma takie możliwości. Jak co roku zima zaskoczyła drogowców, a miski zbierają plony na tych co nie odśnieżyli auta na dachu.

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W trosce o zachowanie poziomu dyskusji wszystkie komentarze podlegają akceptacji przed ich publikacją dlatego proszę cierpliwie czekać aż komentarz zostanie opublikowany.

komi92

Dodano 29.11.2010r. o 18:57
ajjj... i znowu trzeba będzie rano wstawać i odgarniać ;< tak jak napisałeś chyba tylko dzieci się cieszą ;[

Mikus

Dodano 29.11.2010r. o 13:14
Masakra to co dzieje sie na ulicach i chodnikach! Latalem dzisiaj po sklepach i lopat zabraklo... Jak co roku zwykle zreszta. Ledwo co wrocilem z Warszawy. Skandalem jest to co mowili w TVN24 odnosnie odsniezarek. Najpierw odsniezaja trasy linii autobusowych?!? TO SKANDAL!!! Jak zwykle drogowcy dali ciala na calej linii.

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)