Projektowanie stron WWW od podszewki

Artykuły na każdy temat

Czity czyli to co drażni w Counter Strike

Dodano 02.01.2010r. o 11:21
Na wstępie powiem, że nie jest to artykuł instruujący jak używać czitów lecz opisujący ich działanie. Jeżeli szukasz hacków to odsyłam do google.pl. W 99% natrafisz na zainfekowane partie towaru.

MultiHack

MultiHack jest to aplikacja łącząca kilka oszustw w jednym miejscu. Przykładem takich aplikacji jest chociażby ECC, BadBoy, Unreal-Rage Public czy też AbsoHack.

WallHack

WallHack (WH) jest świetnym typem cheat'u jeżeli chcemy zobaczyć kogoś przez ściany. Na nieszczęście oszustów bardzo łatwo go wykryć. Typowy nowicjusz używający WH gapi się przez ściany na przeciwnika czyniąc siebie bardzo szybkim celem do banicji. Gracz używający WallHack'a zazwyczaj jest zbyt pewny siebie i ma info od boga gdzie patrzyć i gdzie skanować przez ścianę. Wykrycie takich pacjentów przy pomocy ESP dla adminów to kwestia sekund.

ESP

Przydatne narzędzie w rękach administratorów lecz niepożądane w rękach cziterów. Działa podobnie jak WH. Dzięki niemu znamy np. odległość od przeciwnika, broń jakiej używa czy też stan jego życia.

MiniMapHack

Działanie ma podobne do WH i ESP. Różnica polega na tym, że widzimy wszystko na mini mapie w lewej górnej części ekranu.

AimBot albo aim

Do jego działania należy automatyczne celowanie na wroga. Zazwyczaj nacelowuję na hitboxy głowy lub korpusu. Cześć mało dopracowanych aim'ów łatwo wykryć, gdyż u delikwenta trzęsie się celownik jak przy ataku padaczki. Przy tych bardziej dopracowanych można zauważyć, że przy zabiciu jednej osoby celownik przeskakuje na następna niemal natychmiast.

NoSpread

Oszustwo polegające na tym, że po wystrzale pocisku leci on dokładnie w wycelowane miejsce. Czit łatwo wykryć gdy ktoś używa AWP. Jak powszechnie wiemy bez celownika naboje lecą zawsze w rożne miejsca. Przy użyciu tego czitu pociski będą lecieć dokładnie w to samo miejsce nie zważając na odległość.

NoRecoil

NoRecoil czyli brak rozrzutu. Przy używaniu tego kodu celownik nie szaleje nam podczas strzału.

SpeedHack albo KniveSpeed

Dzięki temu bajerowi możemy biegać lub strzelać o wiele szybciej. Nawet nowicjusz rozpozna ten cheat.

NoFlash lub NoSmoke

Cheat, który usuwa efekt flasha i smoga. Wykrywalny stosunkowo łatwo. Gość dostanie mleko w twarz i pruje do Ciebie gdyby nigdy nic.

FullBright

Hax usuwający cienie z gry. Dzięki niemu cziter widzi wroga w najciemniejszych zakamarkach.

Lambert

Zabawny czit, który powoduje, że CT świeci się na niebiesko a TT na czerwono.

SpinHack

Działanie polega na kręceniu się wokół własnej osi z zawrotnymi prędkościami. Osoba używająca tego czitu nie widzi obracania się lecz obserwator tak. Zgaduje, że został wymyślny aby denerwować innych graczy. Innego zastosowania nie widzę.

Gdzie mogę znaleźć?

Wszystkie cheaty można znaleźć na google. Osoby piszące, że nie zawierają one żadnych keyloggerów, malware, spyware kłamią! Nikt za darmo nie rozdaję cheatow! Zawsze jest jakiś cel. Zazwyczaj jest on ukryty. W sumie nie musicie mi wierzyć. Ściągnijcie byle cheat a następnie przeskanujcie binarkę przy pomocy chociażby VirusTotal. Pamiętajcie, że tylko lapsy używają haxów.

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)