Projektowanie stron WWW od podszewki

Artykuły na każdy temat

Wyszukiwarka w panelu poczty komunikatora Tlen.pl

Dodano 03.06.2010r. o 12:57
Jakiś czas temu Grupa o2 Sp. z o.o. odrestaurowała panel poczty na stronie jednak ten w komunikatorze nie uległ zmianie. Tak sobie myślę, że przydałaby się wyszukiwarka. Stanowczo ułatwiłaby przeszukiwanie poczty przez gąszcz spamu.

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W trosce o zachowanie poziomu dyskusji wszystkie komentarze podlegają akceptacji przed ich publikacją dlatego proszę cierpliwie czekać aż komentarz zostanie opublikowany.

CapaciousCore

Dodano 20.08.2010r. o 18:15
Zapomniałem wspomnieć o jednej rzeczy Very Happy Jakiś czas temu zapytałem o2 o fakt braku wyszukiwarki. Dostałem odpowiedz, że stara wersja komunikatora nie jest wpierana, a wraz z nią stary panel dostępu do poczty. Możliwe, że w nowym panelu już jest wyszukiwarka Wink Niestety nie miałem jeszcze okazji przetestowania tlena z numerkiem 7.

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)