Projektowanie stron WWW od podszewki

Artykuły na każdy temat

Ile pozostało do końca reklam

Dodano 01.10.2010r. o 03:08
Wczoraj pstrykam sobie po kanałach i akurat trafiłem w emitowane pasmo reklam na stacji VH1. Zerkam w lewy górny róg, a tam odliczanie czasu. Super sprawa. Jakby wprowadzili taki myk na każdej stacji to nie trzeba byłoby pstrykać co chwilę pomiędzy kanałami podczas emisji reklam. Z drugiej zaś strony gdy taki scenariusz stałby się realność to częstotliwość pojawiania się reklam gwałtownie zwiększyłaby się. Przykładów nie trzeba szukać daleko. Wystarczy spojrzeć na TVN24.

Korzystając z okazji ponarzekam sobie na głośniejsze reklamy. Chyba pomysł KRRiT na niewiele się zdał gdyż w tym kierunku nic się nie zmieniło.

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W trosce o zachowanie poziomu dyskusji wszystkie komentarze podlegają akceptacji przed ich publikacją dlatego proszę cierpliwie czekać aż komentarz zostanie opublikowany.

komi92

Dodano 14.06.2011r. o 19:53
a też jestem za tym aby takie "odliczarki" wprowadzili. Bo nic tak nie domotywuje jak czekanie 20 min na koniec reklam, a tak to bym wiedział ile jeszcze te badziewia puszczać będom.

CapaciousCore

Dodano 15.11.2010r. o 17:23
@Sobak, tak wiem, że jest "zepsuty". Zmieniałem mechanizm i tak zostało. Na razie nie mam czasu na poprawki bo pracuję nad nową wersja strony. Upodobnię ja do systemu blogowego WP. Już ktoś mi zwrócił uwagę na tego tokena Razz

Gdzieś czytałem (chyba na elektrodzie) i to się jakoś tam fachowo nazywa. Nie "pogłaśnianie" głośności ale coś tam. W każdym bądź razie jakiś czas temu uchwalili, że nie można tego robić ale to się chyba ima tylko telewizji publicznej albo po prostu źle napisali ustawę.

Sobak

Dodano 15.11.2010r. o 17:18
Co do ostatniego akapitu: powód jest bardzo prosty. Czytałem że zapis w ustawie ustala że głośność reklamy musi być taka jak minimum ostatnich 20 sekund emitowanego programu. Rozwiązanie nasuwa się samo...

PS: Masz zepsuty BBCode przy polu "Treść tokena" Smile

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)