Projektowanie stron WWW od podszewki
Losowy artykuł: Ustawa antynikotynowa

Artykuły na każdy temat

Wymuszona długa przerwa

Dodano 26.09.2015r. o 13:53
Pewnie nikogo to nie obchodzi i nikt tego nie będzie czytał ale napisać nie zaszkodzi chociażby dla samego siebie. Prawie przez dwa lata moja strona domowa borykała się z brakiem nowych wpisów. Nigdy nie spodziewałbym się, że nastąpi tak długa przerwa w emisji nowych materiałów. A cała ta absencja wymuszona była przez sytuacje prywatną. Nie spodziewałem się, że nastąpi tak szybko, w takiej formie i zajmie tyle czasu. Przez całe to zamieszanie nie mogłem znaleźć czasu na pisanie artykułów jak i inne zajęcia. W konsekwencji porzuciłem kilka projektów oraz planów jednak teraz przyszedł czas aby uruchomić kilka nowych inicjatyw. Przede wszystkim chciałbym w tej chwili zająć się publikacją kilku artykułów, które leżały do tej pory odłogiem jak i sfinalizowaniem jednego dużego projektu, który jest już na wykończeniu. Być może po dokonaniu tego wreszcie znajdę czas na wznowienie prac nad nowym silnikiem strony (a dokładniej rzecz ujmując nowym systemem zarządzania treścią) gdyż obecny wymaga już od jakiegoś czasu gruntownego przemodyfikowania, a jest to nieopłacalne stąd wszystko wygląda tak jak wygląda.

Jednak nie wszystko co obecnie dzieje się wokół mnie jest negatywne. Są też rzeczy znacznie milsze do których można zaliczyć między innymi miło spędzone całe wakacje w obecności mojej dziewczyny, realizacja pobocznych planów związanych z remontem domu jak i zakupy pomniejszych rzeczy. Ponadto przejechanie masy kilometrów rowerem, odkrycie ścieżki rowerowej łączącej Chełm i Okuninkę (jezioro Białe) omijającej tym samym przejazd przez bardzo ruchliwą drogę wojewódzką nr 812 na odcinku Chełm - Włodawa.
chelm-okuninka.png
Gdyby kogoś interesowała mapa Green Velo to polecam wejść na stronę BRIDGE STUDIO i zobaczenie grafiki numer dwa.

Jako ciekawostkę powiem, że 11 lipca 2015 roku o 15 godzinie uruchomiłem usługę pokazującą status serwerów dla gry World of Tanks, która wymaga jedynie drobnych poprawek.

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)