Projektowanie stron WWW od podszewki
Losowy artykuł: Opera i AdSense

Artykuły na każdy temat

Pati

Dodano 09.03.2011r. o 10:43
Miałem nie pisać i publikować tego wpisu jednak jak zwykle coś mi odbiło i zmieniłem zdanie. Teraz aż nie wiem, od czego zacząć. Może wystartuje od tego, że zawsze będę miło wspominał wspólnie spędzony czas. W szczególności fikuśne całusy, "pieszczoty" i towarzystwo podczas spacerów, których teraz mi brakuje. Szkoda, że to, co dzieje się w wirtualu jest obrócone o 180° w realu. No może różnica nie jest aż tak diametralna jednak występuje. Fajnie było poświęcić tyle czasu na wszystkie rozmowy i spotkania. Nie chce dać do zrozumienia, że to była strata czasu gdyż ta znajomość dała mi wiele do myślenia i za to serdecznie Ci dziękuje. Wyciągnąłem wnioski z tej lekcji. Myślę sobie teraz, że wstydliwość nie istnieje i jest niczym lep na muchy. Może faktycznie z początku występuje jednak jak się kogoś głębiej pozna to znika i to dość szybko. Wink Szkoda, że wszystko potoczyło się inaczej niż można było przewidzieć. Moim zdaniem jak ma się wątpliwości to powinno starać się je rozwiać rozmawiając. Gdybym wiedział, że powstaną takie problemy to na poczekaniu wrzuciłbym skany i zdjęcia pewnych rzeczy, aby potwierdzić pewne fakty i rozwiać wszelkie wątpliwości. Można rzec, że pod koniec było czuć, że coś jest nie tak. Może właśnie, dlatego powiedziałem "dobranoc". Diametralna zmiana zachowania mówi sama za siebie. Swoją drogą odniosłem także wrażenie, że grało się na dwa fronty. Sam nie wiem, dlaczego. Może wyglądam niepozornie, ale idiotą nie jestem. Jak dla mnie miłość przez internet to w większości przypadków bzdura. Tak czy siak uszy do góry, bo trzeba iść naprzód. Aha i korzystając jeszcze z okazji chciałbym także podziękować Twoim koleżankom za mile spędzony czas. Wiem, że tego nie przeczytają jednak to i tak teraz już różnicy nie robi. Podsumuję to tak: życie.

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W trosce o zachowanie poziomu dyskusji wszystkie komentarze podlegają akceptacji przed ich publikacją dlatego proszę cierpliwie czekać aż komentarz zostanie opublikowany.

CapaciousCore

Dodano 20.12.2012r. o 01:52
@Thelleo podziękował, za uwagę. Gratuluję także grzebania po starych notach.

Thelleo

Dodano 28.11.2012r. o 16:45
obrÓcone* ;>

...

Dodano 13.03.2011r. o 11:32
a jednak przeczytały ;]

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)