Projektowanie stron WWW od podszewki

Artykuły na każdy temat

Omijanie sprawdzania wieku na YouTube

Dodano 14.07.2010r. o 12:06
Pamiętam kiedyś przeglądałem strony amerykańskie i natrafiłem na witrynę umożliwiającą obejście sprawdzania wieku przez YouTube. Pewnie ktoś zapyta, po co to komu? Odpowiadam wiec, że nie wszyscy oglądający filmy posiadają konto i nie każdemu chce się logować (tak jak np. mi). Dlatego zrobiłem małą podstronę umożliwiającą obchodzenie limitu wiekowego. Zabawne jest to, że jeżeli umieścimy film na stronie wtedy nie jest już istotne czy film został oflagowany jako szkodliwy dla niepełnoletnich. Jedynym mankamentem tego rozwiązania jest to, że jeżeli zabroniono wyświetlać filmu na innych stronach wtedy będziemy zmuszeni zrobić konto na YouTube z data sugerującą, że jesteśmy pełnoletni Wink Założę się, że odsetek tych filmów jest bardzo mały gdyż docelowo ustawienia filmu zezwalają na oglądanie go na innych witrynach.

Pisząc skrypt do którego zaraz podlinkuje musze przyznać, że strasznie trudno było mi znaleźć przykład filmu oflagowanego +18. Jednym z takich filmów jest np. 10 drugs not to take before driving. Aby obejść blokadę wystarczy wejść na YouTube bypass - omijanie blokady wieku i wkleić adres, a następnie cieszyć się filmem Wink

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W trosce o zachowanie poziomu dyskusji wszystkie komentarze podlegają akceptacji przed ich publikacją dlatego proszę cierpliwie czekać aż komentarz zostanie opublikowany.

Sobak

Dodano 17.08.2011r. o 09:10
@Zidi: p0rno na YouTubie szukasz? Very Happy Nie tędy droga ;)

Zidi

Dodano 16.08.2011r. o 13:38
Jesteś moim mentorem mistrzem
a nawet Bogiem youtube

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)