Projektowanie stron WWW od podszewki

Artykuły na każdy temat

Dzień bez prezerwatywy

Dodano 29.05.2011r. o 14:53
Wczoraj będąc na wyjeździe ze swoim skarbem coś mnie naszło, aby posłuchać radia. Ponownie doznałem oświecenia, gdy usłyszałem, że 28 maja jest dniem bez gumki. Głupszej rzeczy w swoim życiu nie słyszałem. Ktoś miał jakieś chore urojenia i ustanowił taki dzień? Głupota ludzka nie zna granic. Kogo to właściwie obchodzi? Ciekawe czy jakby był dzień bez oddychania to jakiś człek na świecie wziąłby to na serio? Reasumujac, jeżeli parka chce się pobawić w "dzień bez prezerwatywy", to pomiziają się bez zabezpieczenia, jeżeli nie uznają innych form antykoncepcji albo będą jeden dzień pościć? Parodia na całego... Jak dla mnie jeszcze większym skandalem było zachowanie reportera, który zaczepiał przechodniów i nagabywał ich do zdradzenia niektórych tajemnic łóżkowych. Przykładowo dziennikarz chciał, aby przypadkowe kobitki pokazały jak się zakłada lateksa na jakieś warzywo, czy tam owoc. Pamiętam, że na odczepnego jedna powiedziała, że "mąż zajmuje się takimi sprawami". Ciekawe czy jakby był dzień bez debili, to czy świat stałby się na jeden dzień normalniejszy?

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W trosce o zachowanie poziomu dyskusji wszystkie komentarze podlegają akceptacji przed ich publikacją dlatego proszę cierpliwie czekać aż komentarz zostanie opublikowany.

komi92

Dodano 14.06.2011r. o 19:40
znaczy mnie to już nie dziwi. Teraz znajdziesz wszystkiego dni, ale swoją drogą to, że ludziom się chcę takie bzdury wymyślać...

CapaciousCore

Dodano 29.05.2011r. o 15:00
Chyba ZET ale nie jestem pewien. Może jakaś lokalna co jest nadawana przy Włodawie.

Sobak

Dodano 29.05.2011r. o 14:58
Jeśli takie coś byłoby w USA, to już mogę się założyć, o to, że ludzie będą składać pozwy za to, że "partner zrobił mi dziecko, bo ktoś wymyślił dzień bez kondoma"...

Mnie tam sam dzień nie szokuje. Są inne tego typu - dzień bez stanika (czy któs ma coś przeciwko?) etc... Mnie bardziej dziwi, że mówili o tym w radio i jeszcze ludzi pytali.

Jaka to była stacja?

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)