Projektowanie stron WWW od podszewki
Losowy artykuł: Pati

Artykuły na każdy temat

GamersFirst i wspaniała subskrypcja

Dodano 22.07.2010r. o 18:57
Jakiś czas temu znajomy nakłonił mnie abym pograł z nim w Knight Online. Od tamtego czasu minęło pół roku jednak ostatnio zdenerwowała mnie korporacja GamersFirst czyli stara dobra K2 Network. Ów przejęta korporacja wysyła co parę dni maila z informacją, że dawno mnie widziała w grze. No jasne, że dawno mnie widziała w grze skoro KO jest teraz praktycznie nastawione jedynie na zarobienie jak największej ilości pieniędzy. Pomijam fakt, że ~90% graczy używa cheatów. W każdym bądź razie wszedłem na stronę Unsubscribe, podałem swojego maila i dostałem informacje, że zadanie zostanie zrealizowane do 48 godzin. Było to dawno temu jednak jak się okazuje nic się nie zmieniło i nadal dostaje e-maile od nich. Spróbowałem ponownie jednak dostaję informację, że żądanie nie może zostać zrealizowane. No cóż w ten oto sposób zostałem zmuszony zapodać bana na całą ich domenę.

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W trosce o zachowanie poziomu dyskusji wszystkie komentarze podlegają akceptacji przed ich publikacją dlatego proszę cierpliwie czekać aż komentarz zostanie opublikowany.

Johny11Palcow

Dodano 11.08.2010r. o 21:54
ja pierdole jesteś zajebisty !!

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)