Projektowanie stron WWW od podszewki

Aktualności ze strony

Kolejny rok minął

Dodano 09.03.2012r. o 01:19
Kolejny rok za nami, więc czas stworzyć jakiś mini raport. To już 2 lata funkcjonowania WebKrytyka i 3 lata działania mojego "prywatnego bloga". Przez ten czas wiele rzeczy się nauczyłem oraz wiele przede mną. Mam nadzieję, że ten rok zaowocuje przełomem, na który od tak dawna pracuję. Z każdym rokiem wzrost oglądalności moich stron jest większy, o co najmniej 100% normy. Bardzo mnie to motywuję do dalszej pracy szczególnie, kiedy widzę wiele zadowolonych twarzy i ciekawych pytań. Jestem dobrym przykładem na to, że jeżeli się tylko chce to można osiągnąć wiele.

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W trosce o zachowanie poziomu dyskusji wszystkie komentarze podlegają akceptacji przed ich publikacją dlatego proszę cierpliwie czekać aż komentarz zostanie opublikowany.

CapaciousCore

Dodano 09.03.2012r. o 08:16
@Kshyhoo dzięki za zwrócenie uwagi. Tak to jest jak bezmyślnie robię coś w nocy i polegam na poprawianiu błędów. Ładna wtopa Embarassed

Kshyhoo

Dodano 09.03.2012r. o 08:11
"Przez ten czas wiele rzeczy się nauczyłem oraz wiele przede mną."
Wiele przed Tobą, bo:
"Kolejny rok miną" != "Kolejny rok minął"

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)