Projektowanie stron WWW od podszewki

Artykuły na każdy temat

Skype i begin_of_the_skype_highlighting end_of_the_skype_highlighting

Dodano 17.06.2010r. o 22:43
Pewnej ciepłej nocy wzięło mnie na edytowanie szablonu WordPress. Otwieram pliki do edycji w edytorze plików udostępnionym przez Wordpress i ku mojemu zdziwieniu widzę begin_of_the_skype_highlighting i end_of_the_skype_highlighting obok nazwy znajomego na liście kontaktów w polu textarea.

Załóżmy, że na liście kontaktów figuruje osoba o loginie pan_xyz. Następnie otwieramy stronę zawierającą słowo pan_xyz i widzimy, że ów zapis zamienia się na link do dzwonienia. Szkoda tylko, że ten mechanizm nie ma związku z opcja linkowania callto:. Dodatkowo ma miejsce podmiana loginu na nazwę figurującą na naszej liście kontaktów. Wystarczy popularna fraza we wpisie paręnaście razy oraz taki sam login na Skype, a porządek mamy gwarantowany. Niestety aby pozbyc się podmieniania zmuszeni jesteśmy do wyłączenia Skypa. Po prostu genialne bo pracując nie mogę przy okazji pogadać, ze znajomymi...

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)