Projektowanie stron WWW od podszewki
Losowy artykuł: [PHP][GD] Zegar binarny

Artykuły na każdy temat

[PHP] Rysowanie przebiegów czasowych bramek logicznych

Dodano 09.11.2009r. o 02:38
Jakiś czas temu na potrzeby celów edukacyjnych zrobiłem skrypt generujący przebiegi czasowe bramek logicznych na podstawie danych wejściowych. Do dyspozycji mamy kilka typów operacji: NOT, OR, AND, NOR, NAND, XOR i ENOR. Całość dostepna jest pod podanym adresem: Rysowanie przebiegów czasowych wejścia i wyjścia bramek NOT, OR, AND, NOR, NAND, XOR i ENOR.

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W trosce o zachowanie poziomu dyskusji wszystkie komentarze podlegają akceptacji przed ich publikacją dlatego proszę cierpliwie czekać aż komentarz zostanie opublikowany.

CapaciousCore

Dodano 16.09.2010r. o 00:38
To akurat była praca domowa więc i tak ponad program. Jeżeli chcesz to zrób lepsze. Nikt Ci nie broni. W sieci jest taki program napisany w Javie do tworzenia układów. Jest tam także możliwość symulowania układów z bramkami i tworzenia wykresów.

Circuit Simulator Applet

Yorgi

Dodano 13.09.2010r. o 21:53
Beznadziejny troszkę, bramki sterowane tylko poziomem, przydało by się jeszcze zboczem a także dorzucenie kilku przerzutników jak JK lub D

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)