Projektowanie stron WWW od podszewki
Losowy artykuł: [CSS] Efekt rollover

Artykuły na każdy temat

Recenzja telefonu Nokia 5230

Dodano 09.06.2012r. o 04:00
Właściwie zastanawiam się czy jest sens wsadzania recenzji, która będzie nieaktualna. Skoro to pisze to pewnie za godzinkę wrzucę to na stronę. Powiedziałem nieaktualna ze względu na to, że telefon wyszedł gdzieś na początku 2010 roku. Nie trudno zgadnąć, że w erze droidów będzie on totalnie niepasujący do dzisiejszych czasów. No mniejsza z tym...

Jakiś czas temu miałem okazje przetestować ten telefon miedzy innymi w podroży do Warszawy, Katowic i Lublina. Jak na czas jego wejścia to był w miarę dobry. Teraz bym tego nie powiedział. Wiadomo świat Androidow i innych bzdur. Jak na panel dotykowy i związany z tym pobór energii to bateria dołączana do zestawu trzyma się dość długo. Przy pomocy GPS'a katowałem ją dość mocno jadąc do Katowic bite parę godzin. W tym czasie tylko raz nawigacja mi się zgubiła. To jednak mogę wybaczyć. Pewnie było to spowodowane czarną dziurą nad województwem Łódzkim Wink Najbardziej denerwujące w tej komórce jest oprogramowanie. Totalnie nieprzemyślane i nieintuicyjne. Czasami aby znaleźć coś bardziej zaawansowanego trzeba wesprzeć się internetem albo książeczką dołączoną do zestawu. Zastanawia mnie czy niektóre gry i aplikacje są źle napisane czy procesor tej komórki i/lub wirtualna maszyna Java jest dupna, bo niektóre gry (np. Matchem) nie chodzą płynnie. Zastanawia mnie także dlaczego w pudelku nie ma standardowo przewodu USB. Nieładnie ze strony korporacji! Najbardziej dziwna sprawa postkała mnie z Ovi Store, który wymaga wysyłania wiadomości aby ściągnąć jakąś grę lub aplikację. Wysłałem z 3 lub 4 wiadomości i żadna nie doszła. Chyba Polaków nie obsługują. W przeciążenie nie wierze, bo od tamtej chwili minęło sporo czasu.

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)