Projektowanie stron WWW od podszewki

Artykuły na każdy temat

Przerwany sen

Dodano 29.08.2010r. o 16:45
To było tak. Kładę się spać około 3 godziny nad ranem i zasypiam. Niestety niecałą godzinę później spokój mojego snu zostaje zakłócony. Budzę się o 4 z hakiem. Nakierowuje głowę w stronę okna. Jest już stosunkowo jasno. Słyszę dziwne, szeleszczące odgłosy i zastanawiam się co to może być. Wyglądam przez okno i to co zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Pacjent w nocy wyrzuca puszki ze śmietnika i je kompresuje nogą Wink Wszystko byłoby ok. gdyby nie fakt, że robił to z pół godziny! Zrozumiałbym gdyby to wydarzyło się 10 lat temu kiedy to ludzie kryli się z tym ale teraz? Kiedy nie przejdziesz się obok śmietnika to widać ludzi którzy dokonują recyklingu.

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W trosce o zachowanie poziomu dyskusji wszystkie komentarze podlegają akceptacji przed ich publikacją dlatego proszę cierpliwie czekać aż komentarz zostanie opublikowany.

CapaciousCore

Dodano 07.11.2010r. o 21:25
I znowu słyszałem ten dźwięk. Na szczęście jeszcze pracowałem o 4 rano Razz

Pomidor

Dodano 08.10.2010r. o 12:13
Czysta ekologia mniejsze rachunki za wywóz smieci same zalety.
P.S Coś Ci bbcode nie działa na stronie

CapaciousCore

Dodano 26.09.2010r. o 14:30
Dzisiaj też o tej samej godzinie słyszałem zgniatane puszki... Paranoja.

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)