Projektowanie stron WWW od podszewki

Artykuły na każdy temat

Ludzie podobni do mnie

Dodano 25.10.2009r. o 17:02
Dziś króciutko. Od czasu kiedy poznałem parę osób przez internet i spotkałem się z nimi w realu zacząłem także szukać ludzi myślących podobnie do mnie. Obrałem sobie za cel posiadanie znajomych na poziomie, z którymi można pogadać na każdy temat i naturalnie wypić "kapkę" trunku, okazjonalnie oczywiście. I nie ma tutaj mowy o upijaniu się, prawda Aga Question Wink O nie Wink
Na początku myślałem sobie ze to głupota. Rządziły mną wątpliwości lecz po poznaniu Doroty, Agi i Jacka wszystko stało się klarowne. Korzystając z okazji pozdrawiam Was moi mili. To dzięki Wam odkryłem po części siebie. Dzięki Wam za to. Teraz jestem otwarty na propozycje i czekam... może cos ciekawego mnie spotka.

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W trosce o zachowanie poziomu dyskusji wszystkie komentarze podlegają akceptacji przed ich publikacją dlatego proszę cierpliwie czekać aż komentarz zostanie opublikowany.

Paweł

Dodano 24.03.2016r. o 07:26
A dlaczego by nie?

boo

Dodano 27.10.2009r. o 17:40
racja , ludzie poznani w sieci naprawde moga zmienic czlowieka i zostac naszymi najlepszymi przyjaciółmi , sam tego doswiadczylem

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)