Projektowanie stron WWW od podszewki

Artykuły na każdy temat

Chełm - Uroki tego miasta, czyli ulica Kolejowa

Dodano 09.08.2011r. o 21:58
Zapewne żaden z Was nie mieszka w moim mieście jednak pomyślałem sobie, że pochwalę się małym projektem, który niedawno zrealizowałem. Od kilku lat mam prawo jazdy i w związku z tym mam przyjemność przemieszczania się ulicą Kolejową. Według mnie jest to jedna z najbardziej zaniedbanych ulic w tym mieście. Aby oszczędzić kopiowania niepotrzebnej treści proszę przeczytać opis filmu na YouTube oraz ten wątek, jeżeli ktoś ma ochotę komentować.

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W trosce o zachowanie poziomu dyskusji wszystkie komentarze podlegają akceptacji przed ich publikacją dlatego proszę cierpliwie czekać aż komentarz zostanie opublikowany.

CapaciousCore

Dodano 26.08.2011r. o 14:47
@Soanvig 2,5 km

Soanvig

Dodano 25.08.2011r. o 20:40
A jaka jest długość tej ulicy? Bo ciekawe czy przebije ulicę, która ciągnie się przez chyba pół GOP-u mianowicie Chorzowska/Katowicka ;P

Bo wiesz, tyle dziur na ulicy 50 km to nie tak źle, ale na ulicy 500 m...

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)