Projektowanie stron WWW od podszewki
Losowy artykuł: Bug w menu Opera.com

Artykuły na każdy temat

1 listopada

Dodano 06.11.2010r. o 02:55
Czas zbiera żniwa. Parę dni w sieci mnie nie było, a tu już takie zaległości Smile Najpierw pokażę piękny obrazek, a potem już nie będzie tak kolorowo.
cmentarz.jpg
Statystyki jak co roku pokazują, że pomimo próśb, gróźb i starań polskie drogi są bezpieczne inaczej. W tym roku 39 osób zostało zabitych, 532 rannych i złapano 1880 pijanych kierowców, czyli praktycznie co roku to samo. Akcja "Znicz" pełną gębą, prawda?

Poza tym można było poczuć ten specyficzny klimat. Masa ludzi na drogach i cmentarzach. Jak co roku nie było gdzie zaparkować w większych miastach. Można było za to usłyszeć bardzo klimatyczną muzykę z głośników na cmentarzu Wink Ciekawe po co taki zabieg? Zastanawia mnie o ile wzrosły obroty sklepów z kwiatami Smile Dodajmy do tego unikalne polecenia wydawane przez starszych, które część z Was na pewno usłyszała i mamy prawdziwy urok 1 listopada.

Na deser załączę taki oto film pokazany jak dobrze pamiętam w TVN. Sam już nie wiem czy ludzie żyjący w USA są aż tak przestraszeni, a może po prostu potrafią ładnie symulować.

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W trosce o zachowanie poziomu dyskusji wszystkie komentarze podlegają akceptacji przed ich publikacją dlatego proszę cierpliwie czekać aż komentarz zostanie opublikowany.

CapaciousCore

Dodano 06.11.2010r. o 13:23
@to samo zdjęcie było dość ostre tylko zblurowałem je lekko bo nie chodziło mi o detale tylko grę świateł ;)

to samo

Dodano 06.11.2010r. o 13:19
Strasznie cienki masz aparat Smile Spodziewałem się czegoś więcej po COOLPIX S52.

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)