Projektowanie stron WWW od podszewki
Losowy artykuł: PESEL - rozkmina

Aktualności ze strony

Wesołych Świat i Szczęśliwego Nowego Roku 2010

Dodano 10.12.2009r. o 07:27
Postanowiłem wyprzedzić nieco innych i napisać pierwszy. Bo świat należy do odważnych! Wesołej choinki. Aby Wam mania świątecznych zakupów nie uderzyła do główki. Życzę Wam abyście milo spędzili czas z bliskimi i rodzina, aby było mniej kłótni, aby życzenia były szczere, aby mniej spamu wysłano na te święta, aby ten czas nie został zmarnowany, aby elfy przyniosły stos prezentów w worach, aby chochliki same bez motywujących batów posprzątały dom, aby biały puch dopisał, aby można było wybrać się na sanki ze znajomymi (tak wiem mam 20 lat ale pomarzyć zawsze można) Wink , aby horda bałwanów zaatakowała Wasze podwórka, aby batalie kuchenne z karpiem były fikuśne, aby nie zabrakło miejsca przy wigilijnym stole, aby choinka nie spłonęła od sylwestrowej zabawy i abyście nie spalili włosów kolegów i koleżanek będąc podszampanionym mięskiem i abyście nie robili za moździerz do pocisków (trzymanie dwu kilogramowych petard ziemia-powietrze w łapie). Przede wszystkim abyście zdrowo przetrzymali ten okres i byli mili cały rok, a nie tak jak dotychczas, że tylko na święta ot takie postanowienie noworoczne.
xmas-tree.png

Post scriptum
To nie mój dom Wink ale podobny do Agi.
Zródło:
Obrazek (XMAS Tree 2008 03.JPG) pochodzi z galerii użytkownika Piotrus z commons.wikimedia.org.

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W trosce o zachowanie poziomu dyskusji wszystkie komentarze podlegają akceptacji przed ich publikacją dlatego proszę cierpliwie czekać aż komentarz zostanie opublikowany.

Blendi

Dodano 23.12.2009r. o 15:06
Pozdero i wesołych Razz

anonymous

Dodano 10.12.2009r. o 16:05
Pozdrawiam i skladam zyczenia zrodiwa i szczescia oraz lask Bożych na nowy 2010 rok.
P.S. Szkoda, ze to nie Twoj dom.

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)