Projektowanie stron WWW od podszewki

Aktualności ze strony

Kanał RSS

Dodano 28.12.2010r. o 22:17
Parę naście minut temu stworzyłem prowizoryczny kanał RSS. Z tego co zdążyłem zauważyć jest on mocno niedopracowany, jednak co ważne, działa. Do momentu wypuszczenia nowego silniku strony nie mam w planach innych modyfikacji na stronie. Z tego co zauważyłem wyświetlanie kodu na kanale jest nieco upośledzone jednak daję radę. Innym znanym mi bugiem jest motyw w Operze, która za pierwszym razem wyświetla błąd parsowania XML. No cóż, braknie mi sił na takie pierdoły, dlatego też odwaliłem fuszerkę do której się przyznaje Wink

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. W trosce o zachowanie poziomu dyskusji wszystkie komentarze podlegają akceptacji przed ich publikacją dlatego proszę cierpliwie czekać aż komentarz zostanie opublikowany.

CapaciousCore

Dodano 29.12.2010r. o 22:48
No i niestety wykrzaczyło się. Wiedziałem, że tak będzie Wink Ze względu na to, że nie chce mi się w tym babrać to oświadczam, że RSS będzie dostępny przy wprowadzeniu nowego silnika strony, a to nastąpi nie prędzej niż za 2-3 miesiące.

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz jeżeli możesz! Nie bądź przysłowiowym botem! Nie bądź obojętny! Ciebie to nic nie kosztuje, a mi sprawi uśmiech na twarzy.
Zezwolono używać: BBCode
Zabroniono używać:
znaczników HTML

(Wymagany)

(Wymagany, niepublikowany)

(Nie wymagana)

Token:

Obrazek dla bota

(Przepisz tylko cyfry!)

(Wymagana)

Tagi

kanal rss